| zambetcald a întrebat:

E voie cu tocuri inalte la voi la scoala?

11 răspunsuri:
| VanillaBear a răspuns:

La scoala aveam voie cu tocuri dar micute.iar la liceu avem voie cu orice fel de tocuri dar daca o fata vine cu niste tocuri kilometrice de trebuie sa se tina de doua colege sa mearga nu numai ca arata ridicol dar si este de prost gust happy

xoxo Vanilla

| TheBlackCrystal a răspuns:

Da,cred, de fapt la noi la scoala nu e voie cu bluze pe un umar,cu oza, cu cercei lungi, cu bratari si cu telefoane. Parca ar fi la detentie crying

| mimiwewem a răspuns:

Da, normal. De ce nu?
Nu avem voie să ne îmbrăcăm indecent.

| yasana a răspuns:

La mine cred ca da a venit o fata cu tocuri si directoarea nu i-a zis nimic
sunt la scoala 30

| UnleashedPsycho a răspuns:

Probabil, dar mai mult jafurile vin încălţate aşa.
Sayonara!

| Jessicaby a răspuns:

Da

| gabrielaelena a răspuns:

Stiu ca nu e interzis cu tocuri.

| DoUaPuNcTeIkS a răspuns:

Paiiii nu stiu dar in sc mea nu am vazut nici o fata cu tocuri

| TatianaDobre a răspuns:

Depinde de inaltimewinking... Daca esti inalta, nu prea iti poti permite sa vii cu tocuri foarte inalte, dar daca esti micuta...atunci dahappy!