| Uista1919 a întrebat:

Fetelor inalte le sta bine pe tocuri?

Răspuns Câştigător
| saria a răspuns:

Da,depinde cat e de inalta, cati cm au tocurile.inaltimea unei fete ii pune totusi in dificultate pe uni masculi. depinde si de forma corpului, de par, recomand parul lung la persoanele inalte si slabute/greutate normala.precum si hainele conteaza.in mare da ii sta bine, daca se tine cont de restul

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Oho, şi încă cât...

| Ririru a răspuns:

De ce nu le-ar sta? happy. Parerea mea e ca le sta chiar mai bine.

| Alyra a răspuns:

Eu una când văd o fată înaltă(+1, 70) cu tocuri îmi vine să plâng. crying
Arată mult prea bine! Ce aş vrea să fiu şi eu ca ele! happy
Pe scurt...Da!

| Nolkyz a răspuns:

Unei fete ii sta bine cu tocuri oricum. nu conteaza daca e inalta sau scunda... tongue

| RoseOfTheFire a răspuns:

Pai daca sunt destul de inalte la ce le mai trebuie tocuri?

| ThePoet a răspuns:

La cele cu picioare frumoase, da.

| Klepto a răspuns:

Fac picioarele mai lungi, deci o face mai sexy, atat timp cat nu ma depasesesc in inaltime, le dau voie sa poarte.
Doar ca sa nu poate tocuri cand este destul de inalta, ca sa nu para ca o girafa sau un statuia Libertatii.

| CrazySoursD a răspuns:

Desigur.

| stefania1997 a răspuns:

Da,desigur.Dr sa nu fie purtate asa oricum, poti sa le porti la ocazii diferite cu o rochie lunga eventual dara evenimentul are loc seara. funda?

| Zozolika a răspuns:

Da , normal