| 24082000 a întrebat:

Ma confrunt cu o problema! Sunt atat de complexata! Am aproape 16 ani si simt ca corpul meu nu se dezvolta! Am ciclu de aproape un an si sanii mei sunt ca a unei fetite de 11 ani! De ce nu ma dezvolt? Nu am mai vazut pe nimeni asa ca mine, la 16 ani sa nu ai sani! Doamne! crying( arat ca o fetita de 12 ani! Mama imi spune ca o sa-mi creasca sanii dar cand? Am aproape 16, cand or sa mai creasca?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Exista multi baieti carora le plac mai mult fetele de genul, "mai finute".

Incearca sa nu bagi in seama rautatile pe care le auzi *daca auzi*...
Niciun baiat intreg la minte nu ar lasa o fata cu o atitudine ok pentru un lucru de genul deci lucreaza la atitudine daca vrei sa schimbi ceva.

Pe de alta parte nu cred ca ai vrea sa stii ce gandesc baietii cu adevarat despre fetele cu sani mari so...

Pe scurt : Cine te place, te place asa cum esti. Cine te lasa pentru un detaliu de genul inseamna ca te-a vrut doar pentru corp deci nu ai pierdut nimic.

Succes!

2 răspunsuri:
| deea3507 a răspuns:

Fa sport si lasa problemele astea, ca o sa ai si sani

| KentmanxD a răspuns:

Nu fa nimic lasa corpul sa se dezvolte cum vrea el.