| DaciaRomania a întrebat:

Este asta o pieptănătura eleganta pentru 17 ani?

https://hairstylesfeed.com/......-Braid.jpg

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i eleganta, este copilaroasa, de fetita de scoala, mai mult pentru 10-15 ani.

| Hyperion7 a răspuns:

Eleganta in niciun caz, in orice alt fel, numai eleganta nu, cel puțin din punctul meu de vedere.

| sammie a răspuns:

Se zice coafura. Si nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După părerea mea, nu. Sincer, e o coafura mai mult sport, care se potrivește unei ținute casual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coafura este oribilă.
Codițele alea împletite spic sunt potrivite pentru fetițe de maxim 14 ani.

| Dandinelle a răspuns:

E mai mult sporty decat elegant la orice vasta

| Celestina003 a răspuns:

Exista așa multe impletituri si tu fix pe aia.

| DaciaRomania explică (pentru Celestina003):

Nu e frumoasă?

| Celestina003 a răspuns (pentru DaciaRomania):

E doar împletitură simplă, atât.

| pufulescu0o a răspuns:

Ce inseamna elegant? Sau mai bine zis unde vrei sa o porti? Merge aproape oriunde, la munca, la scoala, la facultate... dar nu la nunta proprie! La nunta altei femei ar merge dar nu stiu cu ce poti sa o asortezi.

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Nu prea e eleganta