| ♥andreyusca11♥ a întrebat:

Buna all! happy am si eu o intrebare c are tratament de unghii e mai bun cel cu zeama de lamaie sau cel cu ulei de masline P. S. am ambele acasa
funda happyhappy

Răspuns Câştigător
| Mmarryy a răspuns:

Buna. Cel cu zeama de lamaie te ajuta sa ai unghiile mai curate, adica numai au aspectul acela galben dat de oja, iar cel cu ulei de masline iti intareste unghia si o ajuta sa nu se exfolieze. Eu l-si folosi pe cel cu ulei de masline.

2 răspunsuri:
| laura_8904 a răspuns:

Eu folosesc ulei de masline si e foarte bun :d

| eudemonica a răspuns:

Eu il folosesc pe cel cu ulei de masline si e chiar ft bun, unghia nu se mai rupe si creste ft repedewinking