| Karelia123 a întrebat:

Cum se aplica masca de par planet spa de la avon?
(E verde verzatura laughing )
Funda +voturi

Răspuns Câştigător
| CrisAvon a răspuns:

E simplu, dupa ce iti speli parul cu sampon si il clatesti, aplici masca pe par si astept 5-10 minute iar apoi iti clatesti din nou parul.
Sa stii ca e foarte buna masca, iti lasa parul incredibil de moale si miroase si bine. Daca vrei sa comanzi si alte produse sau sa vezi urmatoarele brosuri poti sa-mi dai un mai la adresa cristina. avon22@yahoo.com si te voi ajuta cu placere.

1 răspuns:
| AutumnDay a răspuns:

Buna! Dupa ce te speli cu sampon, intinzi masca pe par. Astepti 5-10 minute si clatesti parul. Ideal ar fi sa nu mai folosesti balsamul, daca nu vrei sa-ti incarci prea tare parul si sa ti se ingrase repede. Masca e excelenta si miroase super. Sper sa fii multumita de ea.