| didi33 a întrebat:

Este cineva care si-a decolorat parul de pe maini cu apa oxigenata? In cat timp s-au vazut efectele?
Imi recomandati sa ma dau sau nu?

1 răspuns:
| A2895 a răspuns:

N-am folosit niciodata apa oxidenata pentru decolorare, in schimb tot pentru decoloratul pe maini am folosit pura decoloranta (pentru par laughing ) dar asta de cativa ani. Eu iti recomand epilarea(de preferat cu ceara, dar si crema e ok, pentru ca nu o sa-ti creasca mai multe fire intr-o radacina), pentru ca parul, fie el decolorat sau nu, tot e inestetic.