| NicoletteDollothy a întrebat:

Este vreo Lolita in Romania? (daca nu stiti desprece vorbesc cautati in Google "Lolita fashion") NU ma refer la Lolita din cartea lui Nabokov, sau orice altceva arelegatura cu ea sau cu opera lui.

Răspuns Câştigător
| Nuosamighicestiusernameulproasto a răspuns:

Buna!
Te invit in grupul meu de pe facebook ''Lolita Fashion Romania''. We are a growing family! happy

16 răspunsuri:
| warmheart10 a răspuns:

Buna,cred ca nu mai sunt, si eu sunt o fana a acestui stil si as dori daca poti sami trimiti linkuri cu poze deale tale ibracata asa.happyMersi

| FaraNume1249 a răspuns:

Hei,hei..Deci va rog sa nu ma excludeti laughing. Atata timp cat eu traiesc, nu esti singura XD.

| FaraNume1249 a răspuns:

Totusi nu lasa nimeni nici un id? #. #

| FaraNume1249 a răspuns:

Te-am adaugat.laughing

| Hyora a răspuns:

Nuup...sorry sad

| NicoletteDollothy explică:

Deci sunt singura sad

| NicoletteDollothy explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri!

| FaraNume1249 a răspuns (pentru NicoletteDollothy):

Sunt membru junior, nu iti pot trimite mesaj inapoi.big grin
Din Romania la iau.Se gasesc mai greu dar se gasesc.^^

| NicoletteDollothy explică (pentru FaraNume1249):

Din Romania? De unde? Eu le gasesc doar pe bodyline.co.jp, caci brandurile costa FOARTE mult!

| FaraNume1249 a răspuns (pentru NicoletteDollothy):

Nu e asa de greu daca stai sa cauti bine.Eu cumpar o fusta de la un magazin, un tricou de la altul etc. apoi mai adaug pamblici, funde.big grin

| Nuosamighicestiusernameulproasto a răspuns (pentru NicoletteDollothy):

Iti comanzi, deci? Bodyline?! Si eu! big grin Super tare.

| Nuosamighicestiusernameulproasto a răspuns (pentru NicoletteDollothy):

Hey,totusi nu ne dai join la grup pe facebook?
Mersi.

| NicoletteDollothy explică (pentru Nuosamighicestiusernameulproasto):

Scuze, am si uitatlaughing M-am luat cu altele. Dau imediat ce pot intra pe facebook!

| alitzy a răspuns:

Interesata de stil, arareori port. Grupul de facebook "Lolita Fashion Romania" ar fi un început pentru a mentine legatura între noi. Ma gasesti la: alitzuup@yahoo.com