| IIIx333III a întrebat:

Eu am doua unghii scurte [mi s-au rupt azi] iar restul lungi. Sambata ma duc in excursie, si eu nu suport unghiile mici. Ar trebui sa ma obisnuiesc cu gandul ca o sa le tai vineri seara, pentru ca indiferent ce tratament folosesc, nu cred ca exista vreunul care sa imi faca unghiile sa creasca in doua zile.
Vroiam sa va intreb daca exista ceva "trucuri" sa nu se observe ca am unghiile mici?

Răspuns Câştigător
| TheBestTPU a răspuns:

Eu zic sa ti le tai pe toate ca te vei simti mai bine, fiindcaa ti se poate rupe o unghie in excursie si nu vei mai avea nici o pila sau o unghiera... dardaca nu vrei sa ti le tai iti poti lua o unghiera la tine si daca ti se rupe o unghie o tai.SUCCES!

2 răspunsuri:
| fustiteTUTU a răspuns:

Ai tratamentul hranitor aici http://www.softnails.ro/......ibile.html

| Adinagabriela9 a răspuns:

Nici mie nu imi plac unghiile mici,dar mie numi se rup,mi se exfoliaza, si atunci incep sa se agate, deci le pilesc pe toate cat cea mai mica si le curat in fiecare zi pentru ca asa patrunde pila pe sub unghie si ti se mai maresc.