| anonim_4396 a întrebat:

Eu cand am parul proaspat spalat sta foarte moale si usor si nu imi place vreau sa fie putin mai greu exista ceva sa aplic pe el sa numai fie asa? cand il am mai murdar putin imi sta mai bine laughing ca e mai greu straight face

7 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Jur că e a 3-a întrebare la care îţi răspund legată de părul tău.
Şi jur că e a ENŞPEA pe care o văd pe TPU.
Tu ori ai un păr de tot căcatul, ori încerci să inventezi tot felul de probleme ca să-ţi aduci în discuţie pleata, tu fiind ăl' mai mare roacher.
Sper totuşi să fie prima chestie, altfel eşti f-tut de soartă în cur rău de tot.

| Zeflemitoarea a răspuns:

Acelaşi lucru ca MalleusMaleficarum.
Sunt sigură că tot tu eşti cel care se plângea că îi cade podoaba capilară din cauza genei, că aşa a fost bunică-tău şi taică-tău şi tot arborele genealogic şi tot tu eşti cel care se lăuda că are păr lung şi vrea să se tundă ca Kurt Cobain.
Ok. Asculţi ce asculţi. Ai păr lung. Genial. Dar nu ştiu ce te aştepţi să-ţi răspundă.,, Oh, vai! Câţi cm are părul tău? Eşti cel mai metalist dintre metalişti, man!"."

| SkizoMetal a răspuns:

Ue, tu ai o obsesie cu părul tău! Am tras şi eu o privire fugară peste întrebările tale, şi măcar 4 sunt despre părul tău. Am înţeles, îl ai lung, blond şi moale, dar las-o mai uşor, "man".

| Lia96 a răspuns:

Da-l cu ceara. O sa ti se fixeze foarte bine si o sa il poti coafa mult mai usor.
Atentim sa nu pui foarte multa ceara, altfel o sa arate ca fiind foarte gras.

| Razerman a răspuns:

Omule, tu pui in fiecare zi o intrebare despre parul tau?

| Sase a răspuns (pentru Razerman):

Si eu am observat asta la dragul de el dermatologul. Pariez ca parul lui e in regula, dar ii mananca prea mult calciu si astfel ii strica starea psihologica dandu-i senzatia ca are o chica nasoala.

| Razerman a răspuns (pentru Sase):

Pana mea... eu am avut parul aproape pana la jumatea spatelul si n-aveam problemele lui straight face Se da mare roacăr cu pleata. Nu pleata face pe om, bai.