| ghetuvictorita a întrebat:

Eu sunt lider oriflame as vrea sa stiu ce parere aveti despre produsele oriflame si de faptul de a fi reprezentant, in plus exista si cardul de fidelitate cu care puteti lua produse oriflame cu reducere intre 23 si 40%. Pentru cei interesati ma puteti contacta.

Răspuns Câştigător
| FrumusicaAndreea a răspuns:

Ei bine, desi prefer Avon, produsele Oriflame sunt foarte bune calitativ, si au anumite discount-uri fata de cele Avon. Dar intrucat de obicei noi romani, in prostia noastra, cumparam ce e mai scump, sunt multi clienti Avon.Desi,pot spune, chiar imi place gama voastra de produse, in special cele de ingrijire a pielii.

4 răspunsuri:
| ghetuvictorita explică:

Da vreau sa adaug ca pe langa cardul de fidelitate cu care puteti lua produse cu redceri intre 23 si 40% fata de pretul deja redus din catalog, apare incepand cu campania 16 si cardul gold aniversar care tine 3 campanii, folosindu-l obtineti incao reducere.

| Alexandra_7864 a răspuns:

Eu am primti deja catalogul 16.Si eu sunt lider oriflame.Produsele sunt foarte bune.Imi place foarte mult linia giordani si linia de curatare a pielii.Sunt si lider avon si spre deosebire de avon, firma oriflame pune accent mai mult pe ingrijire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa, vorbiti MLM-isetele intre voi laughing

| Claudia_Belgun_1975 a răspuns:

Produsele Oriflame sunt bune dar va propun sa deveniti lider Escapade Fashion, si veti avea mai multe avantaje.