| Etro a întrebat:

Există creme care te ajuta la arderea grăsimilor? Si stiti in 2 săptămâni cât pot slabi cu o dieta sau ceva? Trebuie sa slăbesc urgent 7 kg in mai puțin de 3 săptămâni

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Uite aici

https://www.tummytox.ro/......ightb-fatb

dar șapte kile in 3 săptămâni ar fi o minune, dar mai știi?

| Etro explică (pentru sierra1):

Ști dacă funcționează?

| sierra1 a răspuns (pentru Etro):

Dacă da, atunci face toți banii...da' ne spui și nouă că ai reușit

| ela974 a răspuns:

Https://www.libertatea.ro/......le-1144503
dieta asta ajuta, dar cate kg se pierd depinde doar de cat efort fizic faci, si in general daca vrei sa slabesti, renunta la fainoase, orice bogat in zahar si mancaruri procesate, gateste acasa fara prajeli si axeaza te mai mult pe fructe legume si proteine.