| TruLeaLea a întrebat:

Extensii...Pro sau Contra?

8 răspunsuri:
| Iunona a răspuns:

Pro daca arata natural, contra daca sunt chicioase.

Răspuns utilizator avertizat
| PrincessSophie a răspuns:

Contra, nici n-ai idee cat de mult dauneaza parului si cum o sa arate parul tau dupa ce-ti dau extensiile jos. Matura va fi frumoasa pe langa el (fara sa fiu rautacioasa.)

| TruLeaLea explică (pentru PrincessSophie):

Iar daca acum este un pic mai frumos ca matura? :d

| PrincessSophie a răspuns (pentru TruLeaLea):

Sa inteleg ca tu vrei extensii pentru ca ai parul "aiurea". In cazul asta te-as sfatui sa folosesti cateva tratamente pe baza naturista pentru imbunatatirea parului, cu putina rabdare si putin timp o sa ti-i se regenereze si-o sa fie frumos. Nu se merita sa-ti pui extensii doar pentru a avea un par mai frumos, pentru ca dupa ce-o sa fii nevoita sa dai extensiile jos, o sa ai parul mult mai praf decat acum.

| yynuta a răspuns:

Daca parul matural este frumos si bogat contra, dar daca ai trei fire in cap pro

| babypowder87 a răspuns:

Pro doar pentru anumite ocaziihappy in rest daca parul natural este foarte frumos, nu vad de ce ai apela la extensii...

| kim26 a răspuns:

Contra