| Loti23 a întrebat:

Fac fotbal de 7 ani am 15 ani si vrea sa ma duc la sala sa lucrez doar partea de la sold in sus si as vrea sa iau batoane cu proteine va rog sa-mi ziceti daca iau o sa cresc si la picioare in masa imi doresc foarte mult sa iau va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| baru a răspuns:

Salut. Tot ce este proteine, si amino acizi, ingrasa, Si nu ca ingrasa ci dezvolta masa musculara. Incearca sa nu iei tot felul de batoane si bomboane si mai stiu eu ce. Pentru tine, tinand cont de varste este indicat sa iei, mai ales ca faci si fotbal, Mega Mass. Natural, sanatos, si contine numai alimente. Ia-ti o cutie si ai sa vezi ca-ti face bine. Succes Pa