| mafiotuXXL a întrebat:

As vrea sa imi iau ceva pentru sala. Creatina monohidrata Sau ceva proteine sau un Concentrat proteic.Sau niste batoane cu proteina?
Care sunt mai bunee?
Sa cresc un in tesut muscular. ca masa musculara am pus.
Vreau un Raspuns Cat de Bun si serios.winkingDau fundita

6 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Toate sunt necesare, totusi daca ar fi sa fac un compromis, as alege proteina in defavoarea creatinei. daca esti plinut iei o creatina pura, daca esti mai slabut si nu ai probleme cu grasimea, gainer

| Marius1985 a răspuns:

Tesut muscular si masa musculara sunt acelasi lucru. iar cele enumerate de tine pot fii folosite concomitent, creatina si proteinele au actiuni diferite.

| mafiotuXXL explică:

Sau sa imi iau niste aminoacizi. fac sala cam de 2 ani?

| mafiotuXXL explică:

DA in masa am crescut maa da in Marimee nu tongue.

| Cosmin86 a răspuns (pentru mafiotuXXL):

E imposibil sa cresti in masa si sa nu cresti in marime si greutate.

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru mafiotuXXL):

Te contrazici singur laughing