| l0rre a întrebat:

Fetele, pentru volum la radacina ce produs sa folosesc? Gel, spuma, ceara?

Răspuns Câştigător
| SVD a răspuns:

Spuma,bineinteles! Ceara este pentru a,, potoli'' firele rebele, iar gelul pentru a-ti fixa coafura.

4 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Pudra pentru volum la radacina. E un recipient micut. Se gaseste si in hipermarket, la pretul de 18 lei.

| noktambul a răspuns:

Un "blow job". Bine performat, vei fi extrem de multumita si de volumul la radacina si de cantitatea de gel si spuma laughing

Răspuns utilizator avertizat
| madapostolache a răspuns:

Sampon pentru volumbig grin