| pithicot a întrebat:

Fetele cum pot da parului meu volum la radacina? La varfuri are prea mult volum, iar la radacina nu prea are... fundita. pup

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tunsoare şi apoi un şampon de volum şi fixativ.
Pa, pa.

| Messyhair a răspuns:

La varfuri il indrepti, iar la radacina il tapazei si apoi dai cu fixativ ca sa-ti reziste.

| Denisa a răspuns:

Il tapezi si il dai cu fixativ sau spuma. Te asigur ca merge. Am vazut sfatul asta de la un profesionist, era pe Euforia Tv.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Usuca-l stand cu capul in jos + adauga spuma la radacini. Daca nu prea sta asa tapeaza-l putin. ai grija sa nu exagerezi cu tapatul ...sa nu arati ca o matura stricata laughing
Mult succes!:*

| andreea_8479 a răspuns:

Dupa ce ai facut baie lasa. l putin in prosop, dupa usuca. l cu capul in jos, incearca sa ii dai putin cu peria pe varfuri dupa tine. l putin prins in varful capului cu un elastic moale de par
eu una asa fac, incerc sa nu folosesc prea multa spuma, fixativ
daca nu sta mereu cum iti doresti tapeaza putin radacina
mult succes

| deea_6635 a răspuns:

Eu iti recomand sa folosesti un sampon pentru volum care te v-a ajuta sa ai volum la radacina, pantene pentru volum sau cauta in farmacii sampon cu cheratina pentru volum, fundita?