| αλεχανδρα a întrebat:

Fetelee am nevoie de voi stiti site -uri unde pot sa gasesc rochii pentru balul bobocilor mai ieftine (o sa am nevoie cam de 4 de asta caut mai ieftine )? O sa particip si chiar as vrea sa gasesc ceva frumos.
Dau funditaaa ❤

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| dianabaumli a răspuns:

Eu am gasit niste rochite destul de dragute la preturi acceptabile pe www.famevogue.ro...:)

| Criss112 a răspuns:

Eu am gasit rochii foarte frumoase http://hainedelight.ro/18-rochii. Daca vrei mai multe, sigur fac si reducere!