| Abstract112 a întrebat:

Fetelor aici e o intrebare pentru voi, eu imi vopsesc sprancenele acasa. Pana acum cateva luni nu aveam nici-o problema, foloseam aceeasi marca de vopsea si oxidant de ani de zile. Dar de la o vreme imi provoaca iritatie, se roseste destul de vizibil pielea si e o mancarime foarte enervanta. Am schimbat si crema si oxidantul, si acleasi efect. Voi ati patit asa ceva sau poate aveti vreo idee ce ar trebui sa fac? Multumesc anticipat! Sa aveti o zi frumoasa!

1 răspuns:
| 123iNa a răspuns:

Parerea mea este urmatoarea:Trebuie sa te uiti la termen, poate sa fie expirata.Sau pielea ta nu mai primeste acesta vopsea.