| AdreiutsaNatre a întrebat:

Hello Fetele:X! Am o mare problemabig grinstit voi cum e am sprancenele cam nasoale si as vrea sa mi le vopsesc pentru, ca nu se prea vadbig grin..si nu am nici cea mai vaga idee de unde sa imi iau vopsea pentru vopsit sprancenelebig grin?{Exista vreun efect negativ daca le vopsesti cu vopsea de par}..Astept ajutorul vostruu:X! Va pup:*

Răspuns Câştigător
| GeorgyGirl a răspuns:

Cel mai indicat este sa mergi la un salon de infrumusetare unde penseaza si vopseste normal, iti recomand cu incredere am avut profilul estetica si igiena corpului omenesc si am facut practica la cel mai un salon din oras si vedeam acolo cum se vopseau sprancenele deci singura nu vei putea si nu e indicat mai bine mergi la un salon nu fa de capul tau ei iti vor spune si ce culoare ti se potriveste si nu costa nici mult!

6 răspunsuri:
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Du-te la un salon. poate faci vreo prostie acasa...

| agathapurple a răspuns:

Le poti vopsi cu vopsea de par fara probleme, daca chiar vrei sa le vopsesti. Dar mai indicat ar fi sa folosesti creion pentru sprancene sau fard compact pentru sprancene. Cu vopseaua doar le colorezi pe cand cu creionul sau pudra respectiva le dai si o forma frumoasa.

| AdreiutsaNatre explică (pentru agathapurple):

Hmm...apreciez rasounsul ta,,big grin..imi poti spune te rog de unde pot achizitiona lucrurile de care vorbesti tu? si cam cat ar costa?

| AdreiutsaNatre explică (pentru agathapurple):

Imi poti spunde de unde le pot cumpara? si cam car ar costa?

| agathapurple a răspuns (pentru AdreiutsaNatre):

Din cate stiu se gasesc si la Avon daca ai cunostinte care sunt reprezentanti. De costat nu costa mult, in jur de 15 lei plus minus