| blablabla66 a întrebat:

Fetelor, ajutati-ma un pic. Am parul saten inchis si as vrea sa ma vopsesc roscata, fara decolorare, mai exact vreau nuanta asta https://40.media.tumblr.com/......1_1280.png
Ce vopsea sa-mi cumpar? firma si numarul culorii sau o poza daca mi-ati spune ar fi perfect. Mersiii :*!

6 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

In cazul tau nu iti pot da o opinie. Si sa iti spun si de ce, mai exact din doua motive: 1. Nu ai pus o poza cu tine ca sa stiu daca iti va sta bine sau nu cu acea culoare. 2. ''Image not found'', nici link-ul nu ai fost in stare sa il pui cum trebuie.

| blablabla66 explică (pentru Florentina9210):

Mai urato, ia vorbeste mai frumos si lasa frazele astea de diva risipita acasa ok? Probabil am incurcat link-urile, e o greseala comuna, sau esti tu domnisoara "perfectiune"?( desigur, clar nu la fata)...deci nu mai lua asa omul peste picior ca s-ar putea sa ti-o iei si tu peste nas! toata lumea face greseli

| Florentina9210 a răspuns (pentru blablabla66):

Ma bucur ca stii sa ''jignesti'' sub anonimat. Hai pune o poza cu tine sa vedem care din noi e mai ''urata''. ''Doamna doctor''!

| blablabla66 explică (pentru Florentina9210):

Draga, daca pun o poza cu mine iti stergi contul. Pacat ca nu imi place sa ma afirm. Asa ca, hai, zboara de aici!

| Florentina9210 a răspuns (pentru blablabla66):

Plimba ursul! Mare ''vedeta''. Hai te provoc sa pui poza, nu de alta dar am chef sa ma amuz. big grin

| PeFuga a răspuns:

404 not found

Adica nu pot sa vad poza. Daca vrei un rosu aprins, poti si fara decolorare pentru ca se prinde in oarecare masura, dar daca vrei mai degraba un aramiu (cooper, sau ceva asemanator cu roscatul natural) este imposibil sa obtii fara decolorare.