| catalina19 a întrebat:

Fetelor am dat si eu o comanda de 600 lei si am dat sa-mi vina prin curier rapid cam in cate zile imi vine comanda de la avon? si mai ales nu stiu cum si in ce fel eu am dat comanda la avon dar nu sunt reprezentant o sa mi se aduca comanda?

6 răspunsuri:
| Madalina1455684 a răspuns:

Buna.
Deci daca tu ai facut comanda printr-un reprezentant/lider Avon o sa iti vinahappy.
Dar nu inteleg cum ai putut face comanda daca nu esti reprezentant.
Normal iti vine in 2 zile lucratoare.Dar daca o pui joi sau vineri iti vine luni sau marti.
Dar daca nu esti reprezentant atunci da un telefon la Avon Bucuresti si o sa te lamureasca dansii.
Multu succes:*

| ioana1704 a răspuns:

Cel mai bine e sa-i suni. cauta nr de tel si suna

| briana a răspuns:

Pai nu daca nu ai cont pe net nu o sa iti vina comanda. Dar cum ai pus comanda daca nu esti reprezentant? Daca ai pus comanda pe contul altei persoane produsele vor ajunge la aceea persoan nu la tine.

| AVONalina a răspuns:

In 2 zile teoretic. dar cel mai bine ii suni la relatii clienti. contacteaza-ma pe avon.alinadociu

| aanndreeaa a răspuns:

Cum ai facut comanda daca nu esti reprezentantstraight face?
Decat reprezentantii pot face comenzi pe internet...sau la telefon pe un anume contstraight face
Poate ai afcut.o la cineva care e reprezentant.
Si pe internet.depinde ce curier rapid ai ales...
Livrare expres la sediul Bucuresti sau Livrare expres la domiciliu.in cazul celei de.a doua.iti vine martea. miercurea e zi de comanda normala.si cele expres vin cu o zi inainte mereu

| piticooot1 a răspuns:

Daca nu esti reprezentant nu ai cum sa faci comanda. Mie imi vine dupa 2 zile de la comanda dar sunt reprez.eu o dau pe internet.de exemplu o dau marti si vine joi. poate ai dat pe contul unui reprezentant,.dar nu iti va veni comanda acasa tie.ci unui reprezentant.