| Mariii1 a întrebat:

Hei, as vrea sa imi cumpar un ruj mat, insa nu stiu ce culoare. am tenul alb, nici foarte alb, ochii verzi si parul saten. Ce culoare s.ar portivi? Multumesc

4 răspunsuri:
| kRedhead a răspuns:

Un roz sters sau genul ala de portocaliu mai deschis asa..nu stiu cum se numeste.

| xPegasus a răspuns (pentru kRedhead):

Piersicuta?

| kRedhead a răspuns (pentru xPegasus):

Da. As fi dat numele de la Avon, dar n-am catalogul langa mine si imi cad ochii in gura. laughing

| MihaelaDart a răspuns:

Culoarea coralului, al piersicii, nude, rosu, culoarea ciocolatei, auriu (genul nuantei al mierii), roz, violet. Astfel de culori pentru ruj daca le vei avea in colectia ta, iti vor pune ochii in valoare (vor contrasta cu culoarea ochilor)