| noName_8681 a întrebat:

Fetelor, care dintre voi a folosit tinctura de marar pentru a-si masa sanii? cum ati procedat? ceva rezultate ati observat?

Răspuns Câştigător
| dedesh a răspuns:

Eu nu am folosit, desi am fost tentata. m-am documentat inainte si am aflat ca dupa ce nu o mai folosesti, sanii revin la marimea initiala. poate nu au aceeasi forma, dar oricum nu se vad schimbari majore, decat pe perioada folosiriihee heemult succes:*

5 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Nu rezolvi nimic daca te masezi cu tot felul de chestii pe sani. Nu faci decat sa iti hidratezi, catifelezi pielea sanilor, nu ii ajuti sa creasca din exterior ci din interior. Si nici nu sunt sigura daca se poate face acest lucru(din interior), si chiar daca s-ar putea, iti dai seama ca iti dai organismul peste cap sau sanii nu iti vor creste asa cum trebuie? S-ar putea sa te alegi cu vreo problema de sanatate. Eu zic sa iti lasi organismul sa isi faca treaba cum trebuie. Toate la timpul lor.

| luciana200972 a răspuns:

Eu am cumparat-o am si am baut vreo 2 zile dar e prea naspa la gust si am renuntat, la colega mea de servici se vad rezultatele, ea o foloseste de o luna aprox si paca i-au mai crescut, am citit ca este buna pentru mai multe nu numai pentru marit sanii. Eu caut acum ceva sub forma de capsule tot pe baza de marar.

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Este recomandata pentru orice varsta tinctura de marar? Ce pret are? Se ia de la farmacie? Are reactii adverse?straight face

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Tinctura de seminte de marar – folosita de data aceasta intern, are un efect hormonal extraordinar, ajutand la ingrijirea sanilor si determinand rapid (in 3 saptamani maximum) o crestere considerabila in volum a sanilor, conferind acestora fermitate. Tinctura se prepara din 20 de linguri de seminte de marar, care se amesteca cu ½ l de alcool alimentar de 70 de grade, dupa care se lasa la macerat 8 zile si se filtreaza. Se iau 3-4 lingurite de tinctura pe zi, intotdeauna dizolvata in apa. Tratamentul dureaza o luna si se reia la nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am folosit, dar am vrut.insa m-am documentat.si am aflat ca este buna doar pentru perioada in care este folosita. dupa ce nu o mai folosesti, sanii revin la marimea initialawinking