| BiuL a întrebat:

Fetelor care e mai eficient si usor de folosit, blush-ul crema sau cel pudra? Am tenul mixt. Astept si recomandari de brand-uri.

Răspuns Câştigător
| oo4099 a răspuns:

Au cei de la revlon niste blush-uri crema geniale si cei de la nyx.Mai ieftine gasesti la elf.Ca blush pudra recomand rimmel si nyx.

7 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Pudra, logic.
Succes draga.
Esti frumoasa.

| BiuL explică (pentru WR104):

Multumesc!

| WR104 a răspuns (pentru BiuL):

Cu placere.
Ai grija de tine.

| faramatania a răspuns:

Când nu eşti bronzată, blush pudră, iar pentru bronz, blush cremă.
http://4.bp.blogspot.com/......G_0173.JPG
http://www.clubafaceri.ro/......35844.html

| BiuL explică (pentru faramatania):

Multumesc pentru raspuns

| faramatania a răspuns (pentru BiuL):

Pentru puţin.

| oo4099 a răspuns:

Sincera sa fiu mizez pe cel crema pentru ca poti sa il folosesti cu degetul, deci nu mai cari dupa tine o pensula.Cand sunt in schimb acasa folosesc blush pudra.Blush-ul crema este bun pentru calatorii, pentru zilele calde de vara si pentru mersul la piscina/mare.winking

| oo4099 a răspuns (pentru oo4099):

Au cei de la revlon niste blush-uri crema geniale si cei de la nyx.Mai ieftine gasesti la elf.Ca blush pudra recomand rimmel si nyx.