| minime3 a întrebat:

Fetelor, care este cel mai bun autobronzant de pe piata? Voi ce folositi? Am folosit de la Bioderma, insa nu prea bronzeaza...deci?! Va multumesc!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu folosesc LOreal-Dermo-Expertise-Sublime-Self-Tanning-Medium-Natural
Il poti cumpara dupa Amazon sau de la magazinele acre au produse l'oreal

https://imgur.com/FU9CoUp

| Violleta2022 a răspuns:

Extrem de important este sa ai picioarele epilate si tot corpul frecat cu buretele lufa, ca sa se curete pielea moarta.
Dupa spalare si stergere lasa 30 min sa se usuce pielea si aplica crema autoronzanta si vei vedea ca se aplica frumos si arata superb.
Nu pune multa crema si intinde foarte bine, ca zonele unde ai pus mai multa crema vor fii maronii si nu doresti asta.

| Vântulalb a răspuns:

Soarele, de la Sf Petru sau "mai sus".