| irry a întrebat:

Fetelor, care este cel mai bun produs pe baza de keratina? Am parul blond foarte fragil, care imi cade foarte mult si este subtiat din cauza placii si a vopselei de par..parca nici nu prea mai creste..Am auzit ca aceasta keratina poate intari firul de par si ii da un aspect sanatos, totusi de care keratina sa incerc? Fundita.

2 răspunsuri:
| kitten95 a răspuns:

Petrolium,ulei de masline EXTRAVIRGIN, ulei de ricin, galbenusul de ou, tratamentele(mastile) pentru parul slab etc.

| Emytza_Emy_1996 a răspuns:

Petroleum
stai cateva ore (3-4) cu el pe per apoi iti faci baie