| DianusIoana a întrebat:

Hey fetelor...am o problema mare....in curând merge la o nunta si imi doresc sa port din toata inima tocuri de maximum 7 cm (cel mai probabil 7 cm vor fi); o sa par ciudata purtand tocuri la inaltimea de 1.82? Bunica mea imi zice ca o sa arat urat ca o sa fiu cea mai inalta insa atat de mult imi doresc. oare chiar voi parea asa ciudata?

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eh da ca o sa arati urat, tu te iei dupa sfaturile astea invechite? Poarta ce vrei si las-o pe bunica-ta cu ideile ei invechite pentru comunism.

| Violleta2022 a răspuns:

Uita-te la Chiuhuleasca, care are 1.92 si nu s-a sfiit niciodata sa poaret tocuri, daca asta a dorit!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Te vei simți ca una dintre manechinele Victoria's Secret!hee hee
Dacă îți dorești atât de mult, fă-i pe plac inimii! Fără tocuri, poate că nu te vei simți cu adevărat elegantă și frumoasă. Dacă stai prea mult în picioare și crezi vor deveni extrem de incomozi, e bine să ai la tine și o pereche de schimb.

| anamariarot a răspuns:

Poartă liniștită. Atât timp cât tu te simți bine, nu trebuie să îți pese de ce zic alții

| anamariarot a răspuns:

Și de când ești tu etalonul tuturor bărbaților? Poate găsește unul de peste 1, 90.

| Tipul0111 a răspuns (pentru anamariarot):

Da, te rog taci, eu am zis adevarul, ar fi cu mult mai draguta pe inacalaminte joasa si in rochie. Daca esti de la sat nu te baga.

| anamariarot a răspuns (pentru Tipul0111):

Ăla-i adevăr laughing? Frumusețea nu e un adevăr universal, fiind un concept foarte relativ.
Și scapă de concepția cum că dacă ești de la sat, dintr-un anumit oraș sau orice alt loc, n-ai avea dreptul la opinie.

| Adry05 a răspuns (pentru anamariarot):

Nu-ti mai bate capul cu el, nu vezi cat poate? laughing)) E un frustrat fara minte, iti pierzi timpul aiurea ca oricum nu e capabil sa priceapa sau sa ia in considerare orice din ce spui.
Acuo sa vina sa ma injure pe mine, parca vad. laughing)))

| anamariarot a răspuns:

Ai putea spune de ce sunt proastă?

| Justme1997 a răspuns:

Mi se pare ciudat că vrei să porți din proprie inițiativă instrumente de tortură laughing în rest nu, chiar dacă ești cea mai înaltă o să arăți bine, nu te lua după bunica

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Batranii mereu au dreptate, ai sa fi ca un copac si in plus te vor mai durea si picioarele.

| Tpuist a răspuns:

Ești deja înaltă deci nu trebuie să porți tocuri.