| Miruna1418 a întrebat:

Fetelor, ce produse de menstruație folosiți?
Absorbante, tampoane sau cupa? Pana acum foloseam absorbante, cele de la Bella/lidl dar as dori sa mai încerc ceva diferit. Îmi puteti recomanda ceva Branduri bune? Accesibile. Tampax is way over my budget laughing
Astept răspunsuri

Răspuns Câştigător
| dragodana a răspuns:

Salut!
Bella sunt proaste rau ca absorbante.Always.Astea mi se par cele mai bune.Pentru tampoane interne eu folosesc Siempre de la Lidl.Sa zicem ca sunt ok.Ca pantilinere de zi cu zi/cand este nevoie Bella Sensitive.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Libresse îmi plac cel mai mult, și-l cele mai bune ca preț
Tampoane folosesc doar la nevoie, gen dacă e să merg la piscină sau un eveniment și port rochie, e bine să le eviți cât mai mult pentru că poți face infecții de la ele.

| Catrice a răspuns:

N-am vazut tampax de secole laughing
Nici always nu-ți permiți?

| Adry05 a răspuns (pentru Catrice):

E mare publicitate la ele pe tot netu, toate divele cu detergentu și orice alt posibil produs care necesită publicitate îl promovează acu, despre cum, din nou, e noul produs care le-a schimbat viața rolling on the floor

| Catrice a răspuns (pentru Adry05):

Pai da cum is revoluționare ce stii tu laughing

| Adry05 a răspuns (pentru Catrice):

Da îi ceva diferit la ele față de alte absorbante? că nici n-am auzit până acu de ele

| Catrice a răspuns (pentru Adry05):

Ma, mie îmi plac ca pe astea le fokosresc de la început. Am încercat si altele si mi se păreau groase si inconfortabile. Always 1&2 (ca de, is numerotate) chiar absorb destul de mult lpebtru cat de subțiri is. Folosesc si libresse d-alea max sau cum s-or numi alea cele mai mari cică de bumbac in ziua când e abundent si pentru dimensiunea lor is confortabile. Cam tot ce iau, iau de bumbac mai ales vara când e cald ca is si mai comode si nici nu transpir.

| zurick a răspuns:

Dacă vrei ceva mai economic încearcă cupa menstruală ( dai mai mult când o cumperi și gata după )