| SilentRain a întrebat:

Fetelor cum reușiți să mergeți pe drăcoveniile numite tocuri?
Cum ați învățat prima data sa mergeți pe ele?
Eu mai am puțin și îmi pun gleznele in ghips laughing)

24 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai rarut, ca-i mai dragut.

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Nici eu nu ași vrea, da nu cred că da bine rochie și bocanci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Depinde de vreme.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Suferă baba la frumusețe laughing

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Gata mă, daca ai zis tu ...in bocanci mă duc laughing

| SilentRain explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Sa de-a Dumnezeu să porți tocuri! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Cum vrei tu.

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru SilentRain):

Uite o alternativă https://images.app.goo.gl/AzqXLXnkkR97Hyo16 și oricum în dormitor nu aveți nevoie de tocuri laughing

| SilentRain explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Ar fi ceva să mă duc cu cizme de cauciuc sau din alea tip armată

Din păcate, trebuie sa arat decent

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru SilentRain):

Depinde de evenimentul la care mergi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu stil. big grin Am mers maxim pe tocuri de 7...nu e chiar așa rău. happy Probabil ai nevoie de exercițiu.

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Am exersat atât de mult încât am cazut cu tot cu pierdea direct peste masa, doamne ai mila!

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru SilentRain):

Moda asta a zăpăcit fetele/femeile. Uite ce ținută simplă pe vremea imperiului roman, sandalele erau comode.Acum aveți dulapul plin de haine, iar când trebuie să mergeți undeva spuneți că nu aveți cu ce vă îmbrăca.https://images.app.goo.gl/CrgdFfEfZ7GT86PeA

| SilentRain explică (pentru JOHNtheADVISOR):

N-ai sa vezi nici o rochiță la mine in dulap, astea le port o dată și le vând pe urmă că sunt total inutile

| Zuzu1991 a răspuns:

Poti sa o iei progresiv, intai de 2cm si apoi sa maresti inaltimea incet

| SilentRain explică (pentru Zuzu1991):

Asta nu am incercat, deci am nevoie de mai mulți pantofi
Mulțam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai,tu esti femeie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai zis cumva tocuri?
Cristi, unde eşti?

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Trebuie invocat cu ritualuri satanice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Lipsesc dressurile din ecuaţie, de-aia nu şi-a făcut apariţia.

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Asta și faptul că mi-a dat block după ce i-am înjurat tocurile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Păi dacă-s copilaşii lui...

| Catrice a răspuns:

Se numește talent, ceva rar întâlnit.hee hee

| Rihanna20B a răspuns:

Ia-ți și tu pantofi cu toc gros și mai scurt pentru a-ți putea menține echilibrul!