| ριтιкaa1998 a întrebat:

Cum scap repede de celulita? Fara masaje nu stiu de care si alte tratamente. Ceva naturist,exercitii, ce trebuie sa mananc.
FUNDA!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Șoc! De ea nu scapi, mergi pe multe fructe și legume proaspete, practică un sport de masă pentru diminuarea ei!
Pa, pa.

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Nu scapi repede de celulita.Scuza-ma ca iti sparg filmul...

Orice exercitii de tonifiere vor ajuta.Doar ca efectul va fi vizibil in 2-3 luni.

| RobertP20 a răspuns:

Singura cale de a scapa de celulita este masajul de specialitate. Exercitii daca faci rezultatul se va vedea foarte greu.