| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, daca petreceti seara la un festival si ajungeti acasa moarte de somn, foarte foarte obosite, dupa ce va demachiati, mai aveti puterea sa mergeti la dus sau va trantiti in pat sa dormiti? Daca ar trebui sa dormiti langa iubitul vostru, ati trage de voi sa mergeti si la dus in loc sa dormiti? Sau ati pica jos in pat indiferent de c-ati facut sau nu dus?

Răspuns Câştigător
| Ale5184 a răspuns:

In principal fata de ele. Eu nu pot sa dorm daca stiu ca nu am facut dus dupa atatea ore de stat prin aer liber. Bineinteles ca si baietii ar trebui sa faca asta, dar ei sunt mai nepasatori. Trage de tine cat poti si in cazul in care ai iubit. Un dus rapid de 2 minute nu strica si dormi mai bine. Stand undeva multe ore, inevitabil transpiri si mai e si praful acela.

8 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Depinde. Daca au fost 36 grade, te speli din respect pentru ala de langa tine. Daca dormi singura, poti face dus si dimineata, ca oricum te-ai dusat inainte de festival, si doar nu ai raie

| Cduncfujndf a răspuns:

Eu una sincer, m-aș culca direct. Aș face duș a doua zi.

| Speranta12 a răspuns (pentru Cduncfujndf):

Si eu as pica de somn in pat, doar ca de sta am pus intrebarea aici, sa vad daca e normal ce fac sau ar trebui sa trag de mine sa ma duc la dus, am vrut sa vad daca mai sunt fete care fac la fel sau nu e bine ceea ce fac

| Ale5184 a răspuns:

Da. Trag de mine si daca nu am iubit. Ptr 2 min cat dureaza un dus, nu moare nimeni

| Speranta12 a răspuns (pentru Ale5184):

Asa e. E bine sa tragi de tine si in cele mai obositoare momente

| Speranta12 a răspuns (pentru Ale5184):

Deci ar trebui ca fetele in general sa traga totusi de ele sa faca si dusul ca e de bun simt fata de ele si fata de cel de langa, nu?

| Ale5184 a răspuns (pentru Speranta12):

In principal fata de ele. Eu nu pot sa dorm daca stiu ca nu am facut dus dupa atatea ore de stat prin aer liber. Bineinteles ca si baietii ar trebui sa faca asta, dar ei sunt mai nepasatori. Trage de tine cat poti si in cazul in care ai iubit. Un dus rapid de 2 minute nu strica si dormi mai bine. Stand undeva multe ore, inevitabil transpiri si mai e si praful acela.

| Syrten a răspuns:

Depinde de gradul de oboseală, de multe ori patul e prima oprire. nici demachiat, nici duș. somn

| GrecuMariaaa a răspuns:

Lasa dusul. Daca am fost cu iubitul la festival sigur miroase si el?
Daca el face duș, faci si tu.