| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati atunci cand va mutati impreuna cu iubitul vostru si ii chemati pe parintii lui sa vada casa voastra, iar mama lui va aduce cadou de casa noua o rama cu o fotografie cu iubitul vostru si fosta lui gagica? Ce faceti? Trantiti pe jos poza?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Ce mamă ar face chestia asta?
Maică-mea nu. Ar fi prea multe fotografii. rolling on the floor (și nici nu le are pe toate)

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Hai sa fim seriosi, cine mai tine poze sau tablouri cu fostul iubit, cand a aparut "alesul" si s-a produs casatoria.
Categoric nici o mama nu ar face asta.

| Emma30555 a răspuns:

De ce sa o tranteasca, ce vina are poza? Soacra respectiva e clar ca are o problema cu nora ei.