| Anda_5509 a întrebat:

Fetelor, spuneti-mi niste creme pentru vergeturi care au dat roade la voi. Marcar sa le diminueze putin.Nu le mai suportsad

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sunt nevoita sa te dezamagesc. Vergeturile vechi, cele albe, nu dispar niciodata, dar se pot deminua/estompa putin. Incearca untul de Shea (il gasesti la L'occitane)! Este foarte bun. Chiar da rezultate bune, mai ales daca vergeturile sunt inca rosii/mov. Succes! Numai bine!

| gHelena a răspuns:

Iata cateva trucuri culese de peste mari si tari: http://www.divahair.ro/......e_culturi. Pe langa uleiul de alune, poti apela si la masajul cu zat de cafea, pentru a scapa si de celulita. Spor sa ai!

| Barajag a răspuns:

Http://www.kudika.ro/......urile.html
Sper sa reusesti sa diminuezi cat de cat aceste aspecte inestetice.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varamea folesea un tratament pentru vergeturi de la avon...si nu ara asa scump adica atunci a dat pe el 35 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://minilink.ro/bt

| Bibby_8036 a răspuns:

Deci iti spun sigur ca. nu dau roade cremele straight face ai putea sa faci niste exerciti de aerobica :*