| iiooaannaa26061994 a întrebat:

Fetelor voi de cate ori va spalati pe cap pe saptamana si cu ce sampon?

7 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

In general de doua ori pe saptamana, cu Advanced Techniques pentru volum de la Avon.

| Alrawan a răspuns:

Bună.
Eu mă spăl odată la 2 zile. happy
Cu Head & Shoulders.

| Elena_9064 a răspuns:

Buna. Eu ma spal de 3 ori pe saptamana pentru ca am un par dificil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
In primul rand ma spal cu samponul Nivea, si pot zice ca sunt foarte multumita de el. Iar eu ma spal de 2 ori pe saptamana maxim.
Dar tu?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru iiooaannaa26061994):

Da, asa e. nu bine, deoarece firul nu va mai fii ca inainte.

| IzabellaVanessa a răspuns:

Eu ma spal de 2 ori pe saptamana miercurea si dumica (chiar daca se sune ca nu e bine ) altfel nu pot parul meu se ingrasa repede.Ma spal cu Pantene aqua light ii prieste parului meu... sper ca ti'am fost de ajuotr