| gloria a întrebat:

Fetelor voi m-ati putea ajutahappy de unde anume, din ce magazin/loc din Bucuresti imi pot cumpara acea stampila cu matrita pentru unghii? cu multe modele etc...big grinimi doresc mult una si nu stiu unde sa caut ca pe unde am fost nici urma de stampilalaughing

1 răspuns:
| sabrene a răspuns:

Eu mi le-am comandat din catalogul Quelle.am dat 80 lei si are multe, multe modele, cateva lacuri de unghii si iti spun sincer ca merita toti banii! happy