| Libelle a întrebat:

Fetelor, voi vă simţiţi frumoase? Sunteţi mulţumite de voi pe plan al aspectului fizic?hee hee

13 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna.
As schimba destule la mine, dar ii multumesc lui Dumnezeu ca nu sunt mai rau.

| Aiicha a răspuns:

Nu,am zile si zile.Dar in majoritatea timpului nu ma simt in pielea mea, inca mai lucrez la asta. Poate din cauza ca sunt si timida.Nu stiu cum sa fac sa ma simt multumita de mine.Am 18 ani dar totusi gandesc ca un copil.

| annna a răspuns:

Eu cred ca sunt dragutabig grin...pe plan fizic nu prea deoarece nu am picioarele mai lungi asahee hee

| pwp a răspuns:

Sunt multumita, dar se poate si mai bine happy

bye-bye

| DenysaLove a răspuns:

Buna:* sa iti zic sincer ca si cum am fi prietene fara ocolisuri sau astea ca se zice ca pe TPU suntem cu totii prietenilaughing asa deci: eu nu ma simt frumoasa, ma simt draguta insa tot ce nu imi place la mine sunt picioarele din cauza ca sunt slaba sunt si ele mult prea subtiribig grin. Daca as mai pune cateva kg chiar m-as simti frumoasa si as zice ca da, sunt frumoasahappy

| Bubz a răspuns:

Mie nu imim plbatting eyelashes deloc!big grin dar pot sa spun ca la fata sunt chiar dragutahee hee

| xCăpşunici a răspuns:

Mddaa.Sa zicem, Eu cred ca sunt frumoasa.Pentru ca mai intai trebuie sa iti placa tie ceea ce faci sau ceea ce ai ca apoi sa le placa celorlalti happy.
Orice plan ai avea, Multa Baftabatting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| RockStar a răspuns:

Sincer?
Eu nu cred ca Dumnezeu a lasat oamenii uratii :*. De ce sa te jignesti pe tine insasi? Stii foarte clar ca esti frumoasa : x. Sincer sunt frumoasa dar nu ma dau mare cum se dau alte fete happy. :* :*

| Papusa_1623 a răspuns:

Da:p

| CNP a răspuns:

Sunt multumita de cum arat dar sa nu uitam ca tot timpul e loc de mai bine.

| tyxuu69 a răspuns:

Perfection is never easy right?!
In ziua de azi frumusetea consta in placa de par si fond de tenhappy
Intotdeauna e loc pentru mai bine. dar sa zicem tongue

| Libelle explică (pentru tyxuu69):

Eh, perfectiunea e definita de persoane. Una absoluta nu exista happy
Frumusetea consta in cum o femeie isi pune in evidenta subtil calitatile, nu de cum isi pune o masca pe fata, corect.