| LoveIsMyDrug a întrebat:

Folositi produse Avon? Ce parere aveti despre ele si care este produsul vostru favorit? happy

4 răspunsuri:
| blackcat99 a răspuns:

Eu sunt reprezentant si iubesc produsele Avon. Sunt foarte bune, acum depinde si de tine, daca esti sensibil la unele produse nu inseamna ca nu sunt bune

| Madalina066 a răspuns:

Nu folosesc produse Avon pentru ca nu am o parere buna despre ele.Nu mi se par foarte bune, dar fiecare e liber sa aleaga.

| Sanzyka a răspuns:

Buna...DA eu folosesc produse de la Avon foarte multe si sunt foarte multumita de ele si imi plac mult iar nu pot spune ca am doar un produs preferat am 3 care le comand frecvent Bond Girl 007, Cristian Lacroix Rouge si Today Tomorrow Always

| Chokolathe a răspuns:

Poi si eu sunt reprezentanta AVON si am o parere buna despre cosmetice...produsul meu favorit este rimelul ala super shok e kel mai bun, si app produsele sunt foarte bune, eu am acasa toata gama...