| Anablondyi a întrebat:

Frunzele de nuc ajuta la inchidereA culorii parului? daca ma dau cu aceste frunze (fierte bineinteles ) sew va mai d uce culoare sau va fi una permanenta?

Răspuns Câştigător
| LetyArob a răspuns:

Eu folosesc un sampon de la Gerocossen, numit Activa plant cu ginseng si nuc si-mi face parul mai inchis la culoare si mai stralucitor. Incearca-l si tu.

6 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Depinde de parul fiecaruia,oricum eu stiu ca trebuie sa te dai in jur de un an ca sa se mai inchidaoh go on e un remediu naturist,nu e ca nuantatorullaughing,e foarte complicat,adica trebuie sa te ti de chestia asta ca de un tratamnt si e destul de greu si nu la toata lumea se vad rezultatele, deci nu ai nici macar garantia ca ti se inchide sau deschide, eu zic ca mai simplu e un nuantator sau ceva substante naturiste pentru inchiderea culorii.si dupa cum ti s-a spus nu e nici un rezultat pe termen lung, eu zic ca e putin cam aiurea, e alegerea ta.bafta

| ledzeppelin a răspuns:

Nu va fi una permanenta happy.

| aniriiiiii a răspuns:

O colega de `a mea s `a spalat cu foi de nuca prin septembirie,ea avea parul castaniu si vreau sa spun ca i s`a deschis nu i s`a inchis, numai daca ai parul saten este posibil sa ti se inchida, culoarea este aproximativ permanenta adica ei i`a tinut pana acumhappy

| sonya a răspuns:

Pai asa stiu. Cel putin inainte cam asa se vopsea cicalaughing. Sunt bune pentru par si nu doar pentru culoare. E la fel ca si cu nucile. Au consistenta respectiva de iod. Succes!

| NoChanceForUs a răspuns:

Inchide parul da, insa nu permanent, normal ca se decoloreaza.

| abc_7666 a răspuns:

Foarte putin si parul capata niste reflexe frumoase, dar usuca foarte tare firul de par; mai bine iti iei un nuantator de par, care e fara amoniac