| RuffledOwl a întrebat:

Funda! Anul asta se mai poarta luciul de buze (gloss-ul)?

Răspuns Câştigător
| adorciocolata a răspuns:

Sigur ca da. Este mult mai util un gloss decat un ruj. De asemenea, gloss-ul este recomandat pentru machiajul de zi, insa poate fi purtat si la un machiaj de seara. Se poarta nuantele de rosu zmeuriu, burgundy, merlot, nude, piersica sau rozuri delicate. Un gloss intr-o nuanta deschisa merge la un machiaj al ochilor strident. In concluzie, poarta in continuare gloss-ul cu incredere! Sper ca te-am ajutat!

10 răspunsuri:
| HappyCandy a răspuns:

Se poarta, dar mai mult e la moda un roz pal fara luci sau ceva intre alb si bej adica aproape de culoarea pielii de asemenea fara luci : *

| misterioaѕa a răspuns:

Da, chiar se mai poarta!
P. S:Eu îl ador, e splendid.

| pwp a răspuns:

Da, se poarta.
E mult mai dragut si mai util decat rujul.Nu crezi? big grin

| mat31new a răspuns:

Mie nu mi-a placut niciodata

| Wowhow a răspuns:

Da, se poarta si se va purta mereu.happy

| Oanaa82 a răspuns:

Da, se poarta. E foarte la modawinking

Răspuns utilizator avertizat
| octrta a răspuns:

Da, se poarta happy

| octrta a răspuns:

Da, se mai poarta happy

| octrta a răspuns:

Da