| Ofiintă a întrebat:

Buna,

Am parul gras si firul subtire, folosesc un sampon seboreglator dar as vrea ceva cu care sa-mi pot face firul de par mai gros.
Creste repede dar de la o anumita limita se opreste si imi cad firele, vreau un par des cu fire mai groase dar nu cred ca este posibil din moment ce m-am nascut asa.

( Ar fi foarte important pentru mine din moment ce m-am tuns din nou si vreau sa-mi cresc parul. Parul creste si fara sa fie gros dar parul lung si subtire este foarte inestetic).

Astept multe sfaturi!
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TaviSMURD a răspuns:

Incearca gama de la gerovital plant sunt cele mai bune in domeniu si nici scumpe nu sunt

3 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Imi poti spune te rog ce sampon folosesti?

| Ofiintă explică (pentru RS4):

Este un sampon de la Cosmetic Plant, scrie pe produs Sampon seboreglator cu salcie si complex de vitamina B / par gras/ scalp seboreic, il primesti ambalat cu o lotiune tonifianta contra caderii parului, il gasesti numai la farmacii, eu l-am luat cu 13 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Elseve sampon si balsam pe negruhappy si pastile alevia pentru par si unghii!