| Sara2 a întrebat:

Guarana+mate, chiar ajuta la slabit? mi-am luat 1 cutie de la plafar, sunt capsule pe baza de plante, mi-a spus vanzatoarea ca nu exista riscul sa ma ingras la loc deoarece sunt pe baza de plante, si ajuta sa te concentrezi mai bine, reduce oboseala, si ajuta la scaderea in greutate, dar pe cutie scrie ca trebuie luate 2 pe zi, si vanzatoarea mi-a spus ca este suficient sa iau 1 in fiecare dimineata, a folosit cateva dintre voi? sunt eficiente? azi am luat prima capsula

1 răspuns:
| frumusikgirl1 a răspuns:

Daca sunt pe baza de plante chiar nu ai cum sa te ingrasi la loc dar de obicei aceste pastile de slabit de obicei fac mari daune.multe femei de la capsulele de slabit au ajuns in spital pe baza de anemie sau lea pocnic hemoragia sau se simteau la fel ca si cum ar fi fumat marijuana deci mai bine incearca sa slabesti nat prin fitnesswinking