| MarinaAdina a întrebat:

Heei! Anul acesta clasa a VIII-a fac banchetul si m-au invitat si pe mine, dar imi este greu sa aleg coafura, imbracamintea, machiajul si tot ce este necesar! Daca aveti cateva sfaturi va rog sa mi le dati! Va multumesc, pupicii!

Răspuns Câştigător
| Gabriela457 a răspuns:

Pai daca tu te imbraci elegant o varianta ar fi:O rochie neagra (poate sa contina si alb),ma gandeam sa-ti faci un coc(sau spic,cv dar sa fie impletit),pantofi rosii si poate un cluch,un plic,o posetuta,si machiajul (cv cu gri metalizat,negru). Accesorii:cluchul /plicul ar putea sa fie rosu si un lant foarte fin.(poate un colier cu perle.)

A doua varianta ar fi:o rochie cu flori(poate cremm, bej cu flori sau orice culoare/albastra cu flori de culoare rosie), machiajul in functie de ce culoare alegi, coafura(tot ceva impletit/sau ondulat cu o bentita), pantofii trebuie sa se asorteze cu rochia.Cluchul/plicul trebuie iar sa se asorteze.Si un lant fin.

O sa arati super! Sper ca te-am ajutat! Primesc FUNDA?