| notbekon a întrebat:

Buna, sunt clasa a VIII-a si in cateva zile am banchetul. Am invitat o fata si a acceptat, dar nu stiu cum sa ma duc sa o iau de acasa. E destul de elegant cu un taxi? Imi e chiar rusine sa merg cu parintii cu masina.

Aveti ceva sfaturi pentru mine la banchet? Sunt destul de timid si nici nu prea stiu sa dansez, plus ca nu prea imi place.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E ok sa mergi cu taxi sau cu parintii tai, oricum. Sunteti abia in a 8-a ce naiba de pretentii sa aiba si fata aia? laughing)

| Violleta2022 a răspuns:

ESte mai jenant sa mergi cu un taxi... mai bine sa va duca tatal tau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia cu limuzina laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia mașina și condu tu ca să o impresionezi.