| adellyna a întrebat:

Hei^^
Am multe puncte negre pe nas.am incercat multe metode, dar degeaba.am incercat cu infuzie, cu diferite creme pentru puncte negre. dar nimic.sa le sparg nu pot. happy vreau sa scap de elehappy ce sfaturi imi puteti da?happy
Merci :*

9 răspunsuri:
| allleeeee a răspuns:

Am auzit de Clean&Clear.
Cica este buna.
Cauta la farmacii.

| lays a răspuns:

Eu le storc ca pe cosuribig grin.si dupa, dau cu crema de galbenele.big grinsi nu am pobleme 2-3 luni. dupa, iar apar din pacate, dar le vin de hacdevil

| rebeca a răspuns:

Fii atenta, te speli pe fata normal (cu ce produse esti tu obisnuita) si apoi cat ai inca fata umeda te dai cu malai. Pui pe degete si freci in zona cu probleme, insa nu prea tare sa nu te iriti, o sa fi 5 minute rosie putin insa merge.Si eventual inainte de asta poti sa faci o infuzie sa iti deschizi porii.Cum preferi.
Sa imi spui daca a dat rezultate.
Baftawinking

| Nas a răspuns:

Clean&Clear pentru puncte negre.

| RUMBURAK a răspuns:

Du-te la cosmeticiana. ea e in masura sa te ajute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau un sfat natural.IL POTI INCERCA. da roade vorbesc serioswinking
Deci fi atenta :
Expune-ti fata la o baie cu aburi in care ai adaugat cateva flori de musetel.Cand simti ca ai stat suficient, iar porii sunt dilatati, poti icepe curatarea. Spala-te pe maini si inafsoara putina vata sau tifon pe buricele degetelor cu care vrei sa presezi pielea. O alternativa preferabila ar fi frecarea zonei respective, timp de 2-3 minute, cu faina de porumb sau bicarbonat.
Sper ca ai inteles

| chirigiu a răspuns:

Ai incercat crema pentru pistrui?

| Ade_3136 a răspuns:

Du-te la un dermatolog bun.