| Didiana65 a întrebat:

Hei. Am o intrebare. Acus vine premierea, eu sunt clasa a 6--a si am cea mai mare medie. Am locul 1. Cum as putea sa ma prezint la premiere. La rochita m-am gandit deja si o pereche de balerini. Asta e ok. Pentru accesorii m-am gandit la un inel dar nu sunt foarte sigura. As vrea poate o bratara finuta dar trebuie sa aleg intre. Sfat? La machiaj nu voi exagera : putin fond de ten, pudra, rimel si luciu de buze, nu vreau sa ies in evidenta. La par am o problema. nu stiu cum sa mi-l prind :/ Vreau niste coafuri va rog. Dati-mi please linkuri. Poate ceva cu bucle. Multumesc!
FUNDA :*!

1 răspuns:
| AirănMeidăn a răspuns:

sau poti pur si simplu doar sa ti-l lasi desfacut, zic si eu
e doar o premiere