| LoveForShania a întrebat:

Vinerea viitoare (pe 11) sunt premierele. Sambata ma duc la mall sa imi cumpar niste haine. As opta pentru. o fusta si tricou, sau un tricou gen rochita.Am niste sandale pana la glezna, cu bretele gri (Argintii).
Parul il am putin ondulat, castaniu, intre mediu si lung. As vrea sa mi`l indrept. Mentionez ca am in fata niste suvite mai scurte( tip breton). De asemenea as vrea sa ma machiez, dar nu strident. Un luciu de buze finut, niste sclipici la ochi (sau o culoare finuta). Bijuterii :cercei, bratara, inel, colier. Merge?
As dori niste sugestii la haine, par, bijuterii, machiaj, poze cu haine, coafuri. Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| lollipopzz a răspuns:

Cred ca te pot ajuta, dar trebuie sa urmez pasii:
1.Parul
a. Poti sa ti-l indrepti iar apoi suvitele din dreapta si stanga sa le ondulezi si sa ti le prinzi cu o clame argintii.
b.Machiaj
Poti sa aplici un fond de ten, dar inainte de asta aplica o crema pentru fata, apoi fardeazate cu ceva lucios ceva care sa se asorteze cu sandalele si clamele.Rujul poti sa fie un gloss deschis la culoare sau chiar un luciu de buze transparent.
3.Hainele
Poti sa iei o rochita de vara scurta, argintie si sa te incalti cu sandalele argintii
4.Accesoriile
Poti sa-ti pui niste cercei lungi ca sa intre in evidenta, o bratara, un colier si un inel

Eu cred ca merg perfect.

1 răspuns:
| LittleLittleMarmaid a răspuns:

Pai, ti-as sugera o bluzita gen rochita, roz, mov, albastru, nu prea stridente, sau un tricou in culorile astea, cu o fusta gri, si daca bluza nu e simpla nu iti mai recomand colierul, bijuterii finute, intr-o singura culoare, sau clasice, argint as zice eu, si machiaj, ce te`ar avantaja pe tine, un luciu de buze discret, coafura in functie de cum iti sta cu haine alese.happy
Bft`.:X