| anya13 a întrebat:

Hei! am si eu nevoie de ajutor. ce rochie de banchet mi s-ar potrivi? adica...culoare...model..etc. sunt in clasa 8. a, am pielea foarte alba, par blond inchis si ochi albastrii, si cam 1. 52 inaltime.

Răspuns Câştigător
| Briosik a răspuns:

Eu cred ca ti-ar sta ff bine cu una bleu, rosie sau neagra. Dar eu cred ca cu bleu pentru ca daca esti blonda iti scoatee parul si pielea in evidenta si mai ales ochii.;;) Si ar trebui una scurta sa nu treaca de genuchi cam asa: http://starshiners.com/ro/rochii/rochie-moonlight-kiss-blue sau si asta e ff draguta: http://starshiners.com/ro/rochii/rochie-lovely-lady-orange. Sper ca te-am ajutat.;;)

8 răspunsuri:
| Ramina a răspuns:

Http://starshiners.com/ro/rochii Gasesti aici o multime de rochite frumoase, si o rochie nu cred ca se potriveste in functie de culoarea parului sau a ochilor, se potriveste rochia care iti place si care sta bine pe corpul tau.

| Mitsuri10 a răspuns:

1, 52? Asa scunda? Pai eu cred ca ti s-ar potrivi neagra sau rosie.In orice caz nu alba sau crem. Sper ca te-am ajutatwinking. Sa ai un banchet frumos:*.

| anya13 explică (pentru Mitsuri10):

Da, stiu, sunt scundasad. mersi:*

| BloomyxD a răspuns:

E zic neagră... sau poţi alege şi mov big grin.