| katkatkitty a întrebat:

Hei, buna, am o esarfa cu steagul Angliei si nu stiu cu ce culori sa o asortez mai bine!

Răspuns Câştigător
| MalleusMaleficarum a răspuns:

O asortezi cu îmbrăcăminte de aceleaşi culori.
Albastru, nuanţe de albastru (mai închise însă, care bat spre bleumarin), roşu, nuanţe de roşu (tot aşa, mai închise, gen vişiniu), alb, negru, deoarece sunt non-culori şi merg cu orice.

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Alb, rosu, bleumarin.

| katkatkitty explică (pentru cat):

Va multumesc mult pentru raspunsurile date de toti! Mai astep pana maine sa vad care este raspunsul castigator, pentru... FUNDA!

| IrinaAniri a răspuns:

Normal ca merge cu rosu albastru si alb, dar si cu negru. si nuantele de mov cred ca ar da foarte bine