| Vanessa95 a întrebat:

Hei fetelor am si eu o intrebare. poti sa iti maresti sanii in mod natural? daca da cum? va rog mult de tot spuneti-mi si mie!

6 răspunsuri:
| danielcretu1980 a răspuns:

Suc de varza.
marar in orice forma (ulei, natur, tinctura, etc). contine fitoestrogeni.
Despre exercitii nu stiu, dar daca sunt in Bravo happy, cauta si da-i drumu'

| andreea_4538 a răspuns:

Bea lapte de soia. Am o prietena care de obicei, in perioada postului inlocuieste laptele normal cu lapte de soia. Nici macar nu stia ce efecte poate avea, dar dupa o perioada chiar s-a observat la sutien. Cresc cam 2-3 cm, poate si mai mult, depinde de persoana care l foloseste.
Cred ca la Kaufland, sau in supermarketurile mari poti gasi asemenea lapte.
Dezavantajul: este cam scump: cam 15 lei/l. Dar 1 paharut pe zi, timp de cateva luni este suficient sa bei, si 1 sticla ti-ar ajunge cam 5 zile.
Bafta!

| Lullu21 a răspuns:

Eu nu stiam, dar am facut yoga vreo citevai seri si sau marit, incearca si tu, erau niste exercitii in bravo girl.

| acadeledoolci a răspuns:

Sincer.am citit intrebarea ta si m-am interesat dar nu am gasit nimic pentru tine scuze si chiar daca ar exista crd ca ar fi foooarte scumpehappy